Společně za zážitky!

Muzeum v přírodě Vysočina a Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi připravily společnou nabídku slevové karty Společně za zážitky.
Díky ní můžete získat vstup zdarma na akci jednoho z muzeí dle vlastního výběru.

Podmínky pro využití slevové karty Společně za zážitky

  1. Obecná ustanovení

Slevovou kartu vydává Chrudimsko-Hlinecko z.s. s finanční podporou Pardubického kraje. Je určena pro společnou propagaci Muzea v přírodě Vysočina (MVPV) a Muzea loutkářských kultur v Chrudimi (MLK). Nabízí při zakoupení individuální nebo rodinné vstupenky do obou muzeí možnost do 31. 12. 2021 zdarma navštívit jednu akci dle vlastního výběru pořádanou těmito institucemi.

  1. Kde je kartu možné získat?

Kartu automaticky získává jednotlivec nebo rodina při zakoupení individuální nebo rodinné vstupenky v Muzeu v přírodě Vysočina nebo Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi. Kartu je možné rovněž získat v Turistických informačních centrech v rámci Pardubického kraje, dalších informačních a ubytovacích zařízeních a vlacích ČD.

Kdo může tuto slevu využít?

Akce není věkově omezena, zúčastnit se může každý, kdo si zakoupí individuální nebo rodinou vstupenku (2 dospělí a max. 3 děti) do Muzea v přírodě Vysočina i Muzea loutkářských kultur v Chrudimi v období od 25. 5. 2020 do 31. 12. 2021. Pozor, obě zakoupené vstupenky musí být stejného typu! Není možné jít do jednoho muzea v rámci rodinného vstupného a do druhého jako jednotlivec. Počet členů skupiny v rámci rodinného vstupného se u obou návštěv může lišit.

  1. Do kdy akce platí?

Volný vstup na akci dle vlastního výběru pro jednotlivce nebo skupinu lze uplatnit do 31. 12. 2021.

  1. Kolik volných vstupenek získám?

Pokud si zakoupím individuální vstupenky, mám nárok na 1 vstup zdarma na vybranou akci, pokud si zakoupím rodinné vstupné, mám nárok na volný vstup pro 2 dospělé a max. 3 děti. Volný vstup není možné využít na vícedenní prázdninové příměstské dílny Noc v muzeu a Prázdniny v muzeu.

  1. Jak mám postupovat?

Vyzvednu si kartu Společně za zážitky. Získám ji buď při zakoupení vstupenky do Muzea v přírodě Vysočina či Muzea loutkářských kultur v Chrudimi, nebo si ji vyzvednu na výše uvedených místech (viz bod 2). Navštívím obě muzea, kde mi do karty dají potvrzení o návštěvě. Vyberu si z programu jednoho z muzeí akci dle vlastního výběru do 31. 12. 2021, potvrzená karta Společně za zážitky mi pak poslouží jako volná vstupenka.

Příklad: Je to jednoduché. Čtyřčlenná rodina si naplánuje o prázdninách výlet, v jeho rámci navštíví Muzeum v přírodě Vysočina i Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi, dostane kartu s potvrzením o návštěvě a může společně vyrazit zdarma třeba na některou z adventních loutkových akcí v MLK nebo na oblíbený a hojně navštěvovaný masopust na Veselém Kopci. Jen pozor, u akcí, kde se předpokládá omezený počet návštěvníků (loutková divadelní představení, koncerty na terasách) je potřeba si včas zavolat a místo si rezervovat!

  1. Kde získám další informace?

Informace o slevové kartě Společně za zážitky, o programu i vstupném získám buď na webových stránkách www.puppets.cz a www.nmvp.cz/vysocina, na telefonních číslech 469 620 310 (MLK), respektive 469 326 415 (MVPV) a v Turistických informačních centrech Pardubického kraje.