ZRUŠENO - Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům

Pro rodiny
20 Kč (společná s prohlídkou domu z Loubí)

Muzeum v přírodě Vysočina, především expoziční celek Veselý Kopec, je místem, které rády navštěvují rodiny s dětmi. Právě pro ně je na měsíce červen až září připravena zajímavá nabídka.

Veselý Kopec patří v červnu až září rodinám, které si chtějí společně hrát a prožít příjemné chvíle v zajímavém prostředí muzea v přírodě. V prodejně upomínkových předmětů zakoupíte dva různé herní plány, podle nichž můžete samostatně procházet mezi roubenými chaloupkami, hledat odpovědi na otázky, které vás dovedou k rozluštění tajenky a získání malé odměny. Tyto objevné výpravy můžete s dětmi podnikat kterýkoliv den od úterý do neděle v rámci běžné otevírací doby. O některých víkendech máte možnost sledovat při práci různé řemeslníky, dozvědět se od nich mnoho zajímavého, něco si vyzkoušet a odnést domů.

Podrobný rozpis víkendových ukázek bude upřesněn na této webové stránce.

Herní plán získáte za 10 Kč v prodejně upomínkových předmětů. Malou odměnu za vyluštěnou tajenku si můžete vyzvednout v pokladně. Věříme, že největší odměnou však bude společně strávený čas s vašimi dětmi.

Národní muzeum v přírodě

Úvodní stránka